Avéne cleanance MAT zmatňujúca emulzia
Avéne cleanance MAT zmatňujúca emulzia

AVENE Cleanance MAT emulsion regulačná emulzia so zmatňujúcim účinkom určená na ošetrenie mastnej pleti : Hydratačná a zmatňujúca emulzia na ošetrenie mastnej pleti so sklonom k vytváraniu akné. Reguluje sekréciu kožného mazu a súčasne upokojuje podráždenú pleť.

A-derma Exomega
A-derma Exomega

Zvláčňujúci sprchový olej (50 ml) – znižuje suchosť pokožky, jemne čistí pokožku, rešpektuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky, bez mydla, bez parfumácie, bez parabénov, na každodennú hygienu. Emolienčný krém (50 ml) – znižuje suchosť pokožky, upokojuje podráždenie a svrbenie, obnovuje kožnú bariéru, pôsobí protizápalovo, bez parfumácie, bez parabénov, hypoalergénny, prevencia vzplanutia atopického ekzému.

Ducray Chron stim vypadávanie vlasov
Ducray Chron stim vypadávanie vlasov

DUCRAY Chronostim kúra proti vypadávaniu vlasov obsahuje fľaštičku Chronostim MATIN pre rannú starostlivosť a fľaštičku Chronostim SOIR pre večernú starostlivosť.

Avéne hydrance citlivá pleť
Avéne hydrance citlivá pleť

Denný hydratačný krém určený pre suchú až veľmi suchú dehydratovanú citlivú pleť. Dermatologické laboratória Avene sa vo svojom výzkume zamerali na model dokonalej hydratácie oka a vyvinuli nový prelomový koncept

A-DERMA krém na ruky
A-DERMA krém na ruky

SOS výživný krém na ruky do hĺbky regeneruje suchú a podráždenú pokožku rúk. Hojí a chráni. Rýchle sa vstrebáva, nezanecháva pocit mastnoty, jemná parfemacia. Mám suchú a podráždenú pokožku rúk, príčinou je počasie, moja profesia, domáce práce, zahradkárčenie…

Ako správne používať?

Naneste na pokožku a jemne vmasírujte. Opakujte podľa potreby.

Lekáreň na Hradnej

Hradná ul. č. 529
Liptovský Hrádok 033 01

044 / 522 37 76
0918 / 755 542

Lekaren_logo

Lekáreň na Hradnej

Nahor